MAXXIS WALTERWEIGHT 156GR 29X1.9/2.35 PRESTA

440 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: H14383 Категорија:
H14383guma vnatresna MAXXIS walterweight 156gr 29*1.9/2.35

Дополнителни информации

Подкатегорија

Гуми

Брендови