Продажба!

EXPLORER NORTH V-BRAKE – 29″ – S1281037

16,000 ден 12,300 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Модел