Продажба!

EXPLORER – CLASSY LADY 26″ – CLA264 -1261023

14,500 ден 10,200 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Категорија:
3701064
Седиште MTB PRETY WOMAN Црно-Розево.
3841010
Рачки MEGA Црно-Розево 92MM
3830138
Челичен волан 31.8MM, Должина 590MM
3802409
Педали FEIMIN PVC SHVIN LADY
3600110
Среден погон MTB CRNI 22/32/42T
3603001
Средна осовина MTB на штраф 5S
3605707
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
3730840
Обрач V1 26″ SIVI 36 RUPA V1.
3200105
Предна главина MTB 36R
3210000
Задна главинаMTB 36R ČELIK
3330072
SP.26X1.95 (54-559) CRNA PNEUMATICO
3230005
6 запчаници INDEX црно-жолти 14T-28T
3242020
Преден менувач SHIMANO TZ30 6/7 DOWN PULL
3242112
Заден менувач SHIMANO TZ 6 BR RUPA
3245207
Рачен менувач SHIMANO REVOS. 3/6 ASLRS35
3400114
Гарнитура V-ALU без рачки за кочници

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија

,