EXPLORER CHERRY BLOSSOM – 26″ – 6 BRZINI – LAD261 – 1261017

14,200 ден 10,600 ден

Исчисти

14,200 ден 10,600 ден

Димензија на Тркало
This option is required
26"
Димензија на рам
This option is required
16"
Модел
This option is required
СО БРЗИНИ
Clear selection
Шифра: Недостапно Категорија:
3701109
Седло комфорт -Црно
3841159
Рачки 80MM TPR CITY црна со точки
3140001
Корпа предна (ситно плетена)
3830119
Хромиран волан  2017
3501100
Предна светилка со ЛЕД диоди ( црно-сива)
3802407
Педали FEIMIN COMFORT POŠTAR 110X68MM
3601603
Среден погон коцка 1/2X3/32″ 44TX170MM
3603001
Предна осовина MTB на штраф 5S
3605707
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
3730840
Обрач V1 26″ SIVI 36 RUPA V1.
3200105
Предна главина MTB 36R
3210000
Задна главина MTB 36R челична
3330030
SP.26X1.95 (54-559) црни со бело
3230005
6 FAZ INDEX црно-жолто 14T-28T
3241003
Заден менувач на кука INDEX 6/7 POWER
3244200
Рачен менувач REVO SHIFT POWER EKONOMIK
3502011
Заден трепкач на браник- CITY
3400003
Гарнитура PVC без рачки за кочници 110 MM
3101014
Браник LAD261 со држачи 26″ 2017

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Модел

,