CITY COCO

49,200 ден61,500 ден

CITY COCO е со по различен дизајн од класичниот изглед на тротинет или скутер. Моделите, кои имаат максимална брзина од 40 км / ч и опсег од 30 км до 60+км зависно од моќноста на батеријата. CITY COCO го имаме на располагање со три модели на батерии.

– CITY COCO со 12 Ah литиум-јонска батерија кој има обсег на поминување од 30+ км.

– CITY COCO со 16 Ah литиум-јонска батерија кој има обсег на поминување од 45+ км.

– CITY COCO со 20 Ah литиум-јонска батерија кој има обсег на поминување од 60+ км.

CITY COCO располага со моќен 1500 W електро мотор кој е доста амбициозен за време на искачување до 25 ° нагиб, како и 15 Tubes контролер за високи перформанси и одличен сопирачки систем составен од диск кочници на предното и задното тркало.Ќе уживате во возењето со 8 ” фелни, прилагодени браници и стилски гуми со импресивни димензии 225/55-8.
CITY COCO располага со целокупна опрема за учество во сообраќај како што се предно светло, предни и задни жмигавци, ретровизори и стоп светло.

Исчисти

49,200 ден61,500 ден

Модел
This option is required
12 Ah 14 Ah 20 Ah
Clear selection
Шифра: Недостапно Категорија:

Дополнителни информации

Брендови

Модел

, ,