Запчаник – SHIMANO DEORE CS-HG50-10, 10 SPEED – ICSHG5010136

2,500.00 ден

Категорија:
ICSHG5010136
CASSETTE SPROCKET SHIMANO DEORE CS-HG50-10, 10 SPEED, 11-13-15-17-19-21-24-28-32-36T (BK), IND.PACK
SHIMANO
4524667407515

Дополнителни информации

Подкатегорија