BLUESTER 12″ – BLU120 – 1120025

5,400 ден 4,200 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: S1120025 Категорија:

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Подкатегорија

Димензија на Тркало