Запчаник – ZAPCANIK KASETA SHIMANO CS-HG500-10, 10 BRZINI, 11-34T

2,400 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: YICSHG50010134 Категорија:
YICSHG50010134ZAPCANIK KASETA SHIMANO CS-HG500-10, 10 BRZINI, 11-13-15-17

Дополнителни информации

Подкатегорија

Модел

, ,