Запчаник – SHIMANO TOURNEY MF-TZ500-7, 7 BRZINI, 14-28T

650 ден

На залиха

SKU: YEMFTZ5007428 Категорија:

KOD 1 – EMFTZ5007428

ZAPCANIK SHIMANO TOURNEY MF-TZ500-7, 7 BRZINI, 14-16-18-20-22-24-28T, IND.PAC

Дополнителни информации

Подкатегорија

Модел

,