Запчаник – SHIMANO TOURNEY MF-TZ21, 7 SPEED – S3232015

700 ден

SKU: S3232015 Категорија:
AMFTZ217428T
MULTIPLE FREEWHEEL SPROCKET SHIMANO TOURNEY MF-TZ21, 7 SPEED, 14-16-18-20-22-24-28T, BROWN/28T BLACK, BULK
SHIMANO

Дополнителни информации

Подкатегорија