Запчаник – CASSETTE SPROCKET SHIMANO ALIVIO CS-HG400-9, 9 SPEED, 11-13-15-17-20-23-26-30-36 (CB), PRE-ASSEMBLED (CS CAP)

1,700 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: YICSHG4009136 Категорија:

 


ICSHG4009136
CASSETTE SPROCKET SHIMANO ALIVIO CS-HG400-9, 9 SPEED, 11-13-15-17-20-23-26-30-36 (CB), PRE-ASSEMBLED (CS CAP), IND.PACK
SHIMANO

4524667708148


Дополнителни информации

Подкатегорија

Модел

, ,