-12%

Електричен тротинет – ET- M1

33,900.00 ден 29,900.00 ден

Носивост: 120 kg

Максимална брзина: хх km/h

Обсег со полна батерија: 30-55 km

Големина на тркала: 10″

KERS System

1 преден 3 задни амортизери

Категорија:

Тротинетот ET-M1 има заден систем на блокирање на сопирачки со диск , КЕРС – иновативен систем за регенерација на батеријата. Користи еколошка батерија , литиумска со 65 ќелии, вградена заштита за електричното коло. Исто така е подобрена амортизацијата со еден преден и два задни амортизери.

Мотор 500 W
Кочница Диск
Батерија Li-Ion 48V 13Ah 65 ќелии
Конструкција Алуминиум
Големина на тркала 10 инчи
Максимална брзина 30 km/h
Опсег со полна батерија Max. 55 km
Носивост 120 kg
Тежина 20 kg
Амортизери 1 преден и 2 задни
Светла Предно лед / Задно лед
Наѓиб на искаќување 15 %
Димензии 112cm / 120cm / 52cm
Водоотпорност IP54

Дополнителни информации

Брендови

Боја

,