ГЛАВИНА ЗАДНА – SHIMANO DEORE FH-M6000, 32H, 8/9/10 BRZINI, OLD 135MM, AXLE 146MM, QR 168MM BLACK, FOR ROTOR CENTER LOCK

2,600 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: YEFHM6000BZAL Категорија:

EFHM6000BZAL

GLAVINA ZADNA SHIMANO DEORE FH-M6000, 32H, 8/9/10 BRZINI, OLD 135MM, AXLE 146MM, QR 168MM BLACK, FOR ROTOR CENTER LOCK

Дополнителни информации

Подкатегорија

Модел

,