BLACK FRIDAY

Брава – LUMA ESCUDO DISK D12 (L008)

4,700 ден

Luma е европски специјалист за моторцикли и безбедност на велосипеди. Најдобро прилагоден за заштита од кражба на вашите возила. Со најновите материјали, развиени заедно со истражувачки центри, кои се залагаат за најсложените европски стандардизациски тестови. Со привлечни дизајни, кои произлегуваат од нашата соработка со престижни меѓународни студија, кои се во чекор со најновите трендови, без да се жртвува ергономијата за лесна и безбедна употреба и транспорт.

 

Исчисти

4,700 ден

Боја
This option is required
Жолта Зелена
Clear selection
Шифра: Недостапно Категории: ,

Дополнителни информации

Подкатегорија

Боја

,