Брава – LUMA ENDURO 885 / 120cm (L004)

1,280.00 ден

Luma е европски специјалист за моторцикли и безбедност на велосипеди. Најдобро прилагоден за заштита од кражба на вашите возила. Со најновите материјали, развиени заедно со истражувачки центри, кои се залагаат за најсложените европски стандардизациски тестови. Со привлечни дизајни, кои произлегуваат од нашата соработка со престижни меѓународни студија, кои се во чекор со најновите трендови, без да се жртвува ергономијата за лесна и безбедна употреба и транспорт.

 

 

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:
W
REF
120
ARB8852*

Дополнителни информации

Подкатегорија

Боја

, , ,