БИДОН -ELITE CORSA TEAM 550ML

430 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Категорија:

Одберете ја бојата на Вашиот омилен Про Тур тим!
Шишенце со класичен систем на отворање/затворање.
Капацитет: 550мл

Бренд: Елит, Италија
Произведено во: Хрватска

Дополнителни информации

Подкатегорија