Кошничка

Uncategorized

Награди

By мај 1, 2017No Comments

Почитувани пријатели,
Најголемата интернет продавница за велосипеди www.velosiped.mk ги додели наградите по случаен изброр. Добитници се
1. Велосипед Viper XC 26” Bisera Bundalevska Скопје
2. Сет предно и задно светло Teodora Grozdanovska Скопје
3. Сет предно и задно светло Dragana Doncevska Скопје
4. Сет предно и задно светло Jane Bosevski Битола
5. Сет предно и задно светло Sevde Trajkovska Прилеп
6. Сет предно и задно светло Aleksandra Aci Projkovska Скопје.
Ви благодариме на сите за учеството.
Добитниците на наградната игра ке ги контактираме во инбокс за да дојдат да си ги подигнат наградите
www.velosiped.mk

Leave a Reply

Листа на чекање Оставете го вашиот email и добијте известување кога производот ќе биде повторно на залиха.
Email Вашите податоци се безбедни.